Guestbook

Odkaz na vzkazovník

1 - slot bca
situs slot bca deposit minimal 10rb...

2 - 카지노사이트
there are many things you want to t...

3 - 카지노사이트
Are you impatient and unable to do ...

4 - 카지노사이트
There are many things you want to c...

5 - florida car insurance
Hello, I accidentaly found your blo...

Archive for the ‘Aktuality’ Category

První schůzka dětí z Dokopyjánku

V pondělí 9. září 2013 proběhne první setkání dětí z Dokopyjánku v době od 16:00 do 16:45 hodin v KD Vlachovice.

Těšíme se na Vás!

Nové fotky

Ve fotogalerii přibyli nové fotky z znašich trochu netradičních zkoušek. A to jednak ještě z Vánoc, kdy jsme odlévali olovo a nyní z Velikonoc, kdy jsme zdobili vajíčka. Co by dup, tu přibudou ještě fotografie z vystoupení na Rodičovském plese ve Vlachovicích a z vynášení Moreny. Tož pěkné pokúkáníčko:-)

Zkouška bude výjimečně v úterý 17. a ve čtvrtek 19. ledna.

Dokopyjánek bude mít výjimečně zkoušku v úterý 17. ledna a ve čtvrtek 19. ledna, přičemž ve čtvrtek to bude i s muzikou, jako generální zkouška na vystoupení na rodičovském plesu ve Vlachovicích 20. ledna. Začátek jako vždy v 16:00 hod.

5.PROSINCE 2011 ZKOUŠKA DOKOPYJÁNKU NEBUDE

Zkouška Dokopyjánku 5. ledna nebude. Večer tototiž bude chodit Svatý Mikuláš:-). Další týden už bude zkouška, tak, jako obvykle.:-)

 

Dokopyjánek má vlastní kroje

Podařilo se nám k naší a určitě i k Vaší radosti došít hlavní várku „dětských krojů“ pro děcka v Dokopyjánku, dalo nám to všem zabrat:-) Poprvé jsme je mohli vidět při vystoupení ke příležitosti Oslav ve Vlachovicích 2. září 2011.  Příští rok, jestli budou peníze, by jsme chtěli ušít ještě některé velikosti, především menší velikosti, několik krojovaných  součástek pro starší a koupit několik valašských papučí apd. Uvidíme, jestli se nám na to podaří sehnat finance. Nyní jsme pořídili na zkoušky i nutný kvalitní přenostný přehrávač.

Velice musíme poděkovat těm maminkám či babičkám, kteří nám pomohli se šitím některých jednodušších krojovaných součástek, či darovali plátno či modrotisk.  Díky Vašemu zapojení jsme mohli letos vyrobit takové velké množství dětských krojů. Když je nás víc, jde to hned lépe.

Za finanční příspěvek velice děkujeme i Obci Vlachovice, dále šikovným Vrbětským ženám a všem menším dárcům.

Kroje nám ušila, rovněž s našimi velkými díky, paní Marie Ovesná z Křekova.